Іспит на визначення рівня володіння державною мовою

На підставі рішеня Національної комісії зі стандартів державної мови Сумський державний університет визначено уповноваженою установою (організацією), яка проводить іспити на рівень володіння державною мовою.

ІНСТРУКЦІЯ “Як зареструватися на іспит”

ГРАФІК ІСПИТІВ

На даний час іспити проводяться щовівторка та щочетверга у Бібліотечно-інформаційному центрі СумДУ (вул. Римського-Корсакова, 2) в аудиторії БІЦ-214 (2 поверх) по дві сесії в день: 13.00-13.30 год., 14.00-14.30 год. Претенденти мають прибути за 15-20 хвилин до початку іспитування.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ДОПУСКУ ДО ІСПИТУ

– документ, що посвідчує особу (паспорт, водійські права, електронний паспорт у застосунку Дії);

– КЕП (кваліфікований електронний підпис) на флешці, якщо ви обрали такий спосіб авторизації;

– COVID-сетрифікат або інший документ згідно переліку.

Повідомляємо, що Сумський державний університет як уповноважена установа (організація), яка ПРОВОДИТЬ іспит на рівень володіння державною мовою, не надає роз`яснень щодо оцінювання іспитових робіт претендентів, рішень Комісії щодо встановлення результатів іспиту, процедури подання скарг та оскарження результатів іспиту.

Основне призначення уповноважених установ (організацій) – забезпечити належні матеріально-технічні та організаційні умови для проведення іспитів на визначення рівня володіння державною мовою. Їхній обов`язок – ідентифікувати претендентів перед початком іспиту та супроводжувати технічно перебіг іспитової сесії.

Усі питання щодо організації та проведення іспитів, а також їхніх результатів слід спрямовувати на офіційні комунікаційні канали Національної комісії зі стандартів державної мови:
, тел (044)235-00-30
.

КОРИСНІ ПОСИЛАНЯ:

Програми іспиту на рівень володіння державною мовою

Як оцінюють іспит на рівень володіння державною мовою?

Поради, які допоможуть підготуватися до іспитів

Пам’ятка “День проведення іспиту”

Рівні володіння державною мовою

Як правильно записати відео?

Роз’яснення щодо рішення про відмову у видачі державного сертифіката або про результати розгляду скарг

Як скласти іспит повторно через чотири місяці: роз’яснення