Перший випуск управителів житлових будинків

21 березня 2016 року відбувся перший випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації за програмою “Менеджер (управитель) житлового будинку”, які проводилися Центром професійної та післядипломної освіти СумДУ разом з кафедрою управління університету.

За 10  днів слухачам були проведені лекції та практичні заняття з енергоменеджменту багатоквартирного будинку, механізмів формування тарифів, фінансово-економічних основ роботи управителя, земельного законодавства, основ модернізації житлового фонду, правових аспектів управління багатоквартирним будинком, взаємовідносин з органами державної влади і місцевого самоврядування, досудової роботи з неплатниками.

Чекаємо всіх бажаючих на курси підвищення кваліфікації за програмою “Менеджер (управитель) житлового будинку”, які в СумДУ будуть проходити на постійній основі.

Наступна група розпочне заняття 4 квітня.