Навчання за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" (Управління та адміністрування в охороні здоров’я)

СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Центр професійної та післядипломної освіти

запрошує на навчання

за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування"

освітньо-професійною програмою "Управління та адміністрування в охороні здоров`я"

на 2020-2021 навчальний рік

З 1 січня 2019 року набрав чинності наказ МОЗ України від 31.10.2018 № 1977 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров`я», відповідно до якого кваліфікаційною вимогою до керівника (директора) закладу охорони здоров’я є наявність вищої освіти за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування».

Освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр

Кваліфікація: магістр публічного управління та адміністрування

Форма та термін навчання: без відриву від виробництва (заочна) – 16 місяців

Орієнтовна вартість навчання – 17 100,00 грн.

Умови прийому

Прийом на навчання здійснюється згідно  Правил прийому до СумДУ у 2020 році.

Перелік документів, що подаються абітурієнтом:

- заява (заповнюється в університеті абітурієнтом особисто);

- чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 сантиметри.

Під час подання заяви абітурієнт пред`являє особисто оригінали та надає копії наступних документів:

- копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" (копія паспорта);

- реєстраційний номер облікової картки платника податків (довідка про присвоєння ідентифікаційного номера);

- чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 сантиметри;

- копію документа державного зразка  про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копія додатка до нього;

- копію військово-облікового документа -  для військовозобов`язаних (кім випадків, передбачених законодавством).

Етапи вступної кампанії:

Прийом заяв та документів:

- з 05 серпня по 22 серпня 2020 р.;

- з 12 жовтня по 10 листопада 2020 р.

Проведення вступних іспитів:

- до 29 серпня 2020 р.;

- до 13 листопада 2020 р.

Оприлюднення рейтингового списку:

- не пізніше 01 вересня 2020 р.;

- не пізніше 16 листопада 2020 р.

Конкурсний відбір

Конкурсний відбір осіб на навчання здійснюється за результатами фахового вступного іспиту, іспиту з іноземної мови та додаткового випробування.

Версія тесту з англійської мови, німецької мови, французької мови

Розклад консультацій та вступних іспитів (буде доступно за посиланням)

Приймальна комісія Центру професійної та післядипломної освіти знаходить в ауд. Г-907 (головний корпус, 9й поверх), тел. (0542) 333-098, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

У разі виникнення питань щодо підготовки за зазначеною освітньо-професійною програмою звертайтесь до завідувача кафедри громадського здоров`я, д.мед.н., проф. Сміянова Владислава Анатолійовича, тел. (0542) 665-057.

Контактний телефон щодо подачі заяв та документів +38(0542)333-098.