Обучение за специальностью "Публичное управление и администрирование (Государственная служба)

СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Центр професійної та післядипломної освіти

оголошує прийом на навчання

за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування"

на 2017-2018 навчальний рік

Освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр

Кваліфікація: магістр публічного управління та адміністрування

Форма та термін навчання: без відриву від виробництва (заочна) – 30 місяців.

Умови прийому

Прийом на навчання здійснюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 789 від 29 липня 2009 р. "Про затвердження Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю "Державна служба" галузі знань "Державне управління" та працевлаштування випускників" (зі змінами) та Правил прийому до СумДУ у 2017 році.

Право на навчання за державним замовленням мають особи, які перебувають на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування та обіймають посади державної служби, що належать до 6-9 групи оплати праці або віднесені до пятої-сьомої категорії посад в органах місцевого самоврядування, або включені до кадрового резерву служби в органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік та не досягли 45 років на момент подання документів.

Перелік документів, що подаються абітурієнтом:

- заява (заповнюється в університеті абітурієнтом особисто);

- копія паспорта;

- чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 сантиметри;

- копія диплома про вищу освіту та додатка до нього;

- копія трудової книжки;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Копії повинні бути засвідчені в установленому порядку.

Паспорт та військовий квиток (для військовозобов'язаних) пред'являється особисто.

Етапи вступної кампанії:

Початок прийому заяв та документів - 10 липня 2017 р.

Закінчення прийому заяв та документів - 24 липня 2017 р.

Проведення вступних іспитів - з 25 липня по 07 серпня 2017 р.

Оприлюднення рейтингового списку вступників - не пізніше 09 серпня 2017 р.

Зарахування за державним замовленням за умови погодження з Нацдержслужбою - не пізніше 25 серпня 2017 р.

Зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб - після зарахування на місця державного замовлення не пізніше 25 серпня 2017 р.

Конкурсний відбір

Конкурсний відбір осіб на навчання здійснюється за результатами вступних екзаменів з основ держави і права, основ економіки, співбесіди з питань, що стосуються державного управління та письмового екзамену з іноземної мови.

Програми вступних екзаменів

Програма вступного випробування "Основи держави і права"

Програма вступного випробування "Основи економіки"

Примірний тест "Основи економіки"

Програма вступного випробування "Співбесіда з питань державного управління"

Програма письмового іспиту з іноземної мови

Версія тесту з англійської мови, німецької мови, французької мови

Розклад консультацій та вступних іспитів

Приймальна комісія Центру професійної та післядипломної освіти знаходить в ауд. Г-907 (головний корпус, 9й поверх), тел. (0542) 333-098, e-mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.