УкраїнськаEnglish
The end of military training

 

В СумДУ відбувся випуск групи військовослужбовців, що підлягають звільненню, та осіб, зівльнених з військової служби, які завершили професійну перепідготовку

1 серпня 2013 року в рамках спільного проекту Міністерства соціальної політики України та ОБСЄ “Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям” в залі засідань вченої ради Сумського державного університету відбулася урочиста церемонія випуску 30 військовослужбовців, що підлягають звільненню, та осіб, звільнених з військової служби, які пройшли професійну перепідготовку. Протягом двох місяців слухачі проходили навчання за 350-годинною навчальною програмою у Центрі післядипломної освіти СумДУ за напрямом «Економіка і підприємництво» фаховим спрямуванням “Організація та управління підприємствами малого та середнього бізнесу”.

Участь у церемонії випуску взяли представники ректорату університету, офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні, місцевої влади, командування гарнізону, засобів масової інформації та випускники попередніх курсів.

Відкриття курсів перепідготовки військовослужбовців Відкриття курсів перепідготовки військовослужбовців

«Сумський державний університет надав всі свої здобутки та новітні освітні технології, щоби створити передумови для успішної адаптації і самореалізації слухачів. Отже за нинішнього стану сфери зайнятості населення перепідготовка стала важливим етапом в соціальній і професійній адаптації названої категорії громадян до цивільного життя та підвищення рівня їх конкурентоспроможності на ринку праці» - зазначив ректор Сумського державного університету Анатолій ВАСИЛЬЄВ.

За словами голови правління РКЦ Олександра Коренчука, основна ідея проекту полягає в отриманні знань, які необхідні в бізнесі, а також подальшому працевлаштуванні наших випускників, - «Названі курси сприятимуть розвитку сучасного мислення у звільнених військовослужбовців, стануть важливим етапом у їх соціальній та професійній адаптації до цивільного життя, крім того, значною мірою сприятимуть утвердженню відчуття впевненості у майбутньому».

«Одне з завдань проекту ОБСЄ полягає в сприянні реалізації права військовослужбовців, що підлягають звільненню з лав Збройних Сил України, та осіб, звільнених з військової служби, на соціальну і професійну адаптацію. За час дії проекту 7500 військовослужбовців України пройшли перепідготовку, зокрема, близько 200 сумчан отримали кваліфікацію з різних галузей знань», – підкреслив менеджер офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні у військово-політичній сфері Олександр ГЛАДКИЙ.

В урочистій обстановці випускникам курсів вручили свідоцтва СумДУ та сертифікати Міністерства соціальної політики України і ОБСЄ. За підсумками навчально-виховного процесу кращі слухачі та викладачі були нагороджені почесними грамотами та відзнаками Ресурсного та кар’єрного центру для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України.

Відкриття курсів перепідготовки військовослужбовців Відкриття курсів перепідготовки військовослужбовців
 

Search

Visits