Оголошення про набір на навчання за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" (Державна служба)

СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Центр професійної та післядипломної освіти

запрошує на навчання

за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування"

(освітня програма/спеціалізація "Державна служба")

на 2022/2023 навчальний рік

Освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр

Кваліфікація: магістр публічного управління та адміністрування

Форма та термін навчання: без відриву від виробництва (заочна) – 16 місяців.

Умови прийому

Прийом на навчання здійснюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 789 від 29 липня 2009 р. "Про затвердження Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" галузі знань "Публічне управління та адміністрування" (зі змінами) та Правил прийому до СумДУ у 2022 році.

Право на навчання за державним замовленням мають особи, посади яких належать до посад державної служби підкатегорії Б3 категорії "Б", категорії "В", та посадові особи місцевого самоврядування, посади яких віднесені до п'ятої - сьомої категорії посад в органах місцевого самоврядування, які здобули ступінь вищої освіти магістра*/бакалавра, працюють в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік на момент подання документів до приймальної комісії.

Перелік документів, що подаються абітурієнтом:

- заява (заповнюється в університеті абітурієнтом особисто);

- копія паспорта;

- чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 сантиметри;

- оригінал та копія диплома про вищу освіту та додатка до нього;

- копія трудової книжки;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

- довідка з відділу кадрів із зазначенням категорії (5-7 категорія посад в органах місцевого самоврядування), рангу, групи оплати праці (для державних службовців в межах 6-9 груп оплати праці), стажу роботи на державній службі чи в органах місцевого самоврядування, загального стажу роботи.

Копії повинні бути засвідчені в установленому порядку.

Паспорт та військовий квиток (для військовозобов'язаних) пред'являється особисто.

Етапи та строки вступної кампанії

У зв`язку з військовим станом етапи та строки вступної кампанії уточнюються. Слідкуйте за змінами!

Етапи вступної кампанії Строки
Початок реєстрації для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (далі - ЄВІ) 26 квітня 2022 р.
Закінчення реєстрації для складання ЄВІ
17 травня 2022 р. о 18.00 год.
Основна сесія ЄВІ або вступний іспит у СумДУ (п. 4.5 Правил прийому) 20 червня - 02 липня 2022 р.
Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів для вступників, які складали ЄВІ у 2020 та 2021 роках
01 липня 2022 р.
Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів для вступників, які складали ЄВІ у 2022 році 13 липня 2022 р.

Початок прийому заяв та документів для осіб, які вступають:

- на основі результатів ЄВІ;

- на основі ступеня магістра (ОКР спеціаліста) виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб

01 липня 2022 р.

Закінчення прийому заяв та документів

27 липня 2022 р. о 18-00

Проведення вступних іспитів

28-31 липня 2022 р.

Оприлюднення рейтингового списку вступників

02 серпня 2022 р. не пізніше 15-00

Закінчення строку виконання вимог до зарахування відповідно до пп. 4.7.1 Правил прийому

08 серпня 2022 р.до 15-00

Зарахування за державним замовленням  за умови погодження з Нацдержслужбою не пізніше 25 серпня 2022 р.

Зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб (після зарахування на місця державного замовлення)

не пізніше 25 серпня 2022 р.

Конкурсний відбір

Конкурсний відбір осіб на навчання здійснюється за результатами вступних екзаменів з основ держави і права, основ економіки, співбесіди з питань, що стосуються державного управління та єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови з використанням організаційно-технологічних процесів зовнішнього незалежного оцінювання, крім випадків, передбачених законодавством.

Програма вступного випробування "Основи держави і права"

Програма вступного випробування "Основи економіки"

Примірний тест "Основи економіки"

Програма вступного випробування "Співбесіда з питань державного управління"