Атестація претендентів на посаду державного службовця щодо вільного володіння державною мовою

На підставі ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 26 квітня 2017 року № 301 Сумський державний університет проводить надання платних послуг щодо атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ОСІБ

ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ АТЕСТАЦІЇ ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

Для проходження атестації особа, яка претендує на вступ на державну службу, подає заяву на ім’я ректора університету у будь-який зручний для неї спосіб:

- особисто секретареві (щодня, крім вихідних та святкових днів, з 9 до 17 години (обідня перерва: 12.00-12.45) за адресою: м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, головний корпус, аудиторія Г-907;

До заяви додається оригінал платіжного документа (для електронної форми – сканкопія оригіналу) про сплачену послугу з проведення атестації та видачу посвідчення.

До проходження атестації допускаються особи, присутність яких зафіксована секретарем атестаційної комісії перед початком атестації та які подали ЗАЯВУ ЩОДО ПРОХОДЖЕННЯ АТЕСТАЦІЇ. Учасник атестації повинен прибути для проходження атестації у день, час та місце, визначені атестаційною комісією, і мати при собі документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Атестація проводиться згідно з ГРАФІКОМ АТЕСТАЦІЙНИХ СЕСІЙ.

Вільне володіння державною мовою також підтверджується для особи, яка має:

- документ державного зразка про загальну середню освіту, виданий до 2000 року, з оцінкою “5” за вивчення української мови;

- документ державного зразка про загальну середню освіту, виданий після 2000 року, з балом про підсумкову державну атестацію з української мови не менше 10;

- диплом молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста), бакалавра, магістра (спеціаліста) з відповідним додатком з оцінкою “відмінно” за вивчення української мови;

- диплом бакалавра, магістра (спеціаліста) за спеціальностями українська мова та література; українська мова та література і іноземна мова; філологія.

Також до дисциплін, що підтверджують вивчення української мови, прирівнюється "Ділова українська мова" та вивчення української мови за професійним спрямуванням (розяснення Нацдержслужби від 18.05.2017 р. № 26-р/з).

ЗРАЗКИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ, ТЕМ ТА СЦЕНАРІЇВ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ СПІВБЕСІДИ РОЗМІЩЕНІ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ НАЦДЕРЖСЛУЖБИ.

Особа, яка має один із зазначених у переліку документів, може звернутися до Сумського державного університету із ЗАЯВОЮ ПРО ВИДАЧУ ПОСВІДЧЕННЯ БЕЗ ПРОХОДЖЕННЯ АТЕСТАЦІЇ та оплати за неї. При собі мати оригінал документа про відповідний рівень освіти та усіх необхідних до нього додатків, а також платіжний документ про сплату за бланк посвідчення.

Вартість атестації для осіб, які претендують на посаду державного службовця, складає 430,00 грн.

Реквізити для оплати атестації:

СумДУ

Р/р 31258290105677

МФО 820172

КОД 05408289

ДКСУ в м. Київ

Призначення платежу: *;25010100; за атестацію щодо вільного володіння державною мовою, прізвище, ім'я, по-батькові.

Вартість бланку посвідчення для осіб, які підтверджують вільне володіння державною мовою відповідно до п. 56 Постанови КМУ № 301 становить 20,00 грн.

Реквізити для оплати за бланк:

СумДУ

Р/р 31258290105677

МФО 820172

КОД 05408289

ДКСУ в м. Київ

Призначення платежу: *;25010100; за посвідчення щодо вільного володіння державною мовою, прізвище, ім'я, по-батькові.

Телефон для довідок: (0542)333-098.

РЕЗУЛЬТАТИ АТЕСТАЦІЇ 20.05.2017

РЕЗУЛЬТАТИ АТЕСТАЦІЇ 17.06.2017

Додаткова атестаційна сесія відбудеться 01 червня 2017 року об 11.00 год. в аудиторії Г-1105 (головний корпус).