Оголошення про набір на навчання за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" (Державна служба)

СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Центр професійної та післядипломної освіти

оголошує прийом на навчання

за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування"

на 2017-2018 навчальний рік

Освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр

Кваліфікація: магістр публічного управління та адміністрування

Форма та термін навчання: без відриву від виробництва (заочна) – 30 місяців.

Умови прийому

Прийом на навчання здійснюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 789 від 29 липня 2009 р. "Про затвердження Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю "Державна служба" галузі знань "Державне управління" та працевлаштування випускників" (зі змінами) та Правил прийому до СумДУ у 2017 році.

Право на навчання за державним замовленням мають особи, які перебувають на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування та обіймають посади державної служби, що належать до 6-9 групи оплати праці або віднесені до пятої-сьомої категорії посад в органах місцевого самоврядування, або включені до кадрового резерву служби в органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік та не досягли 45 років на момент подання документів.

Перелік документів, що подаються абітурієнтом:

- заява (заповнюється в університеті абітурієнтом особисто);

- копія паспорта;

- чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 сантиметри;

- копія диплома про вищу освіту та додатка до нього;

- копія трудової книжки;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Копії повинні бути засвідчені в установленому порядку.

Паспорт та військовий квиток (для військовозобов'язаних) пред'являється особисто.

Етапи вступної кампанії:

Початок прийому заяв та документів - 10 липня 2017 р.

Закінчення прийому заяв та документів - 24 липня 2017 р.

Проведення вступних іспитів - з 25 липня по 07 серпня 2017 р.

Оприлюднення рейтингового списку вступників - не пізніше 09 серпня 2017 р.

Зарахування за державним замовленням за умови погодження з Нацдержслужбою - не пізніше 25 серпня 2017 р.

Зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб - після зарахування на місця державного замовлення не пізніше 25 серпня 2017 р.

Конкурсний відбір

Конкурсний відбір осіб на навчання здійснюється за результатами вступних екзаменів з основ держави і права, основ економіки, співбесіди з питань, що стосуються державного управління та письмового екзамену з іноземної мови.

Програми вступних екзаменів

Програма вступного випробування "Основи держави і права"

Програма вступного випробування "Основи економіки"

Примірний тест "Основи економіки"