15.05.2013 Екскурсія учнів Сумської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей

Обдарована молодь Сумщини в захваті від СумДУ

15 травня 2013 року СумДУ відвідали учні Сумської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей. Екскурсія пройшла за ініціативи Сумської обласної державної адміністрації, яка активно сприяє, щоб обдарована молодь отримала відповідну освіту та в подальшому поповнила резерв державних службовців.

Спочатку майбутні абітурієнти завітали на кафедру управління, яка знаходиться в новозбудованому корпусі. Саме там проводиться навчання за спеціальностями «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Державна служба». Потім юнаки та дівчата із цікавістю розглядали одна за одною навчальні аудиторії, в одній із яких їм було презентовано фільм про університет. У ході екскурсії учні відвідали сучасну спортивно-танцювальну залу та були в захваті від побаченого.

Школярі також побували в бібліотечно-інформаційному центрі, де ознайомилися із фондом рідкісної книги, зазирнули до історико-краєзнавчого музею та літературної вітальні, переглянули видатну пам’ятку українського відродження - «Пересопницьке Євангеліє». Також учням було презентовано сайт університету, медіа-архів та інші електронні ресурси бібліотеки.

Гості були вражені навчально-матеріальною базою та технічним оснащенням аудиторій, місцевим краєвидом та парковою зоною.

Завершили гостювати школярі дружнім фото на пам’ять.