Курсы для получения рабочей професcии "Охранник"

Сумський державний університет здійснює професійно-технічне навчання та підвищення кваліфікації за професією 5169 "Охоронник" (1-4 розряд) на підставі ліцензії МОНУ  серія АЕ № 52799 та свідоцтва про атестацію серія РД № 040871.

Навчання проводиться у відповідності до Державного стандарту професійно-технічної освіти 5169-ОК.74.60-2014.

Професійно-технічне навчання включає загальнопрофесійну підготовку, професійно-теоретичну підготовку та професійно-практичну підготовку (виробниче навчання, виробнича практика). По завершенню навчання проводиться державна кваліфікаційна атестація, за результатами якої присвоються кваліфікація "охоронник" відповідного розряду (1-4) та видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка.

Вимоги до майбутніх охоронників:

1) Вік: по закінченню навчання не менше 18 років;

2) Обмеження, визначені відповідно до статті 11 ЗУ "Про охоронну діяльність"від 22.03.2012 р. № 4616-ІV, а саме:

- не перебувають на обліку в орханах охорони здоровя з приводу психічної хвороби, алкоголізму чи наркоманії;

- не мають непогашеної чи незнятої судимості за скоєння умисних злочинів;

- не мають обмежень, встановлених судом щодо виконання покладених на них функціональних обовязків;

- зареєстровані за місцем проживання у встановленому законодавством порядку.

Документи, які необхідно подати для навчання:

- заява (заповнюється в університеті);

- копія документа про повну або базову загальну середню освіту;

- копія паспорта (1,2,11 сторінки);

- копія ідентифікаційного номера.

Для підвищення кваліфікації (2-4 розряд) до пакету документів додається копія свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації охоронника 1-го розряду.

Навчання проводиться на контрактій основі за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб на підставі укладених договорів.

Документи подаються до Центру професійної та післядипломної освіти в ауд. Г-907 (головний корпус).

Телефон для довідок: (0542)333-098.