23.03.2012 Регіональний етап гри «Железный предприниматель»

23 березня в Сумському державному університеті пройшов регіональний етап гри «Железный предприниматель» у рамках чемпіонату ініційованого Бізнес-інкубатору Національного дослідницького університету «Высшая школа экономики» (Москва).

Організаторами виступили факультет підвищення кваліфікації та педагогічних інновацій, факультет технічних систем та енергоефективних технологій і Центр післядипломної освіти СумДУ.

Вісім команд студентів СумДУ, в які входили представники різних напрямів підготовки (хіміки, технологи, матеріалознавці, інформатики, управлінці, економісти) мали запропонувати нове креативне застосування матеріалу фторопласт-4 (політетрафторетилен чи тефлон). Цей матеріал володіє рідкісними фізичними і хімічними властивостями та широко використовується в промисловості, техніці та побуті. Кейс із завданням було розроблено і презентовано викладачами кафедри «Прикладне матеріалознавство і ТКМ» факультету технічних систем та енергоефективних технологій. Першою за рішенням журі стала команда «Фантастична п’ятірка», другою – «Максимум». Побажаємо переможцям успіху у півфіналі чемпіонату, який відбудеться 12 квітня у Києві. Півфіналісти будуть відстоювати честь України на фінальній грі в Москві!