23.06-24.06.2011 Випуск курсу перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців

Сумський державний університет і правління Ресурсного та кар’єрного центру для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України проводять урочисті заходи з нагоди закінчення курсової перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців та членів сімей.

У третій декаді червня поточного року добігає кінця започаткована РКЦ за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та участі Державного департаменту адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку та конверсії колишніх військових об’єктів перепідготовка в Центрі післядипломної освіти Сумського державного університету військовослужбовців, які звільнені та заплановані до звільнення з військової служби у поточному році і членів їх сімей загальною кількістю 62 особи.

Слід відзначити, що вперше у практиці соціального партнерства з цього приводу, підтримка Сумської обласної наглядової ради з питань реалізації Державної програми соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, що підлягають звільненню, та осіб, звільнених з військової служби, на період до 2011 року дозволила наблизити перспективу гідного працевлаштування звільнених у запас військовослужбовців одночасно у містах Суми та Охтирка Сумської області.

З нагоди цієї важливої і радісної події РКЦ спільно з навчальним закладом, за участі керівництва Державного департаменту адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та конверсії колишніх військових об’єктів, посадових осіб офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні, представників регіонального державного керівництва та місцевого самоврядування здійснює урочисті заходи. В тому числі:

- 23 червня 2011 року в м. Охтирка у залі засідань міськвиконкому (вул. Жовтнева,11). Початок - о 16 годині;

- 24 червня 2011 року в м. Суми у залі засідань вченої ради Сумського державного університету (вул. Римського-Корсакова, 2). Початок - об 11 годині.

В урочистій обстановці випускникам курсів вручили свідоцтва державного зразка та сертифікати Міністерства оборони України і ОБСЄ. За підсумками навчально-виховного процесу, кращі слухачі та викладачі були нагороджені почесними грамотами та відзнаками Ресурсного та кар’єрного центру для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України.