04.05.2011 Круглий стіл на тему: «Започаткування власної справи та перспективи її розвитку в Сумській області»

4 травня у СумДУ проводився круглий стіл на тему: «Започаткування власної справи та перспективи її розвитку в Сумській області»

Метою заходу стало ознайомлення звільнених у запас та діючих військовослужбовців з роботою установ та організацій міста Суми та області, які здійснюють організаційну, консультаційну, фінансову, юридичну та інші види підтримки підприємців області.

Серед учасників були представники Сумської облдержадміністрації, Сумського обласного центру зайнятості, Сумської міської ради. Центру післядипломної освіти СумДУ, Інституту підприємництва Cisco в СумДУ, Інституту публічного права, податкової інспекції та пенсійного фонду.

Ініціатором заходу виступила комунальна установа «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради.