14.06.2010 Перший випуск центру підвищення кваліфікації державних службовців

28 травня 2010 року відбувся випуск першої групи слухачів Центру, до складу якої увійшли працівники апарату Сумської облдержадміністрації. Навчання включало очну частину і самостійну роботу (завдяки дистанційним технологіям). Викладачі університету вели ряд дисциплін, серед яких ділова англійська мова, інформаційні технології в місцевих органах державної влади, менеджмент персоналу, інформаційні системи управління в місцевих органах державної влади.

По закінченню курсів державні службовці отримали сертифікат Сумського регіонального навчального Центру сучасних технологій місцевого самоуправління. З цією подією їх привітав проректор з науково-педагогічної роботи СумДУ Любчак Володимир Олександрович. «Ми врахували всі побажання слухачів нашої першої пілотної групи і готові до подальшої роботи. Маємо свою методику, відповідне устаткування і викладацький склад», – зазначив проректор.

Документи про проходження професійних курсів вручив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Цупро Олександр Миколайович. «Обізнані спеціалісти з усіх галузей стоять в пріоритеті розбудови державності. Тому даний проект має стати добрим початком плідної співпраці з університетом у підготовці кваліфікованих та перспективних фахівців державної служби», – наголосив посадовець.

Найкращі слухачі професійних курсів матимуть змогу пройти літнє стажування на базі німецького університету Кобленц-Ландау.